Elegem van
Elegem van.Elmúlt éjfél én meg itt ülök a kanapén és bőgök.Én nem ezt az életet akarom.Tényleg ennyi?Telefon kapkodásra leszek jó?Vagy hogy tologassam a papírkupacokat?Kibaszottul elegem van ebből az egészből!Kérem vissza az életemet,mert ez ez nem az enyém.Kérem vissza a munkámat,a kutyáimat,akiket…